Polityka prywatności

Polityka prywatności

Nasi czytelnicy mogą bezpiecznie korzystać z portalu ekolandiaedu.com. Chcemy dać pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego przestrzegamy kilku ważnych zasad:

1. Jesteśmy wdzięczni, że nam zaufałeś, dlatego dane, które nam powierzasz nie są nikomu udostępniane bez Twojej zgody i służą jedynie identyfikacji użytkownika.

2.Twoje dane są przechowywane zgodnie z obowiązującym prawem. Zapewnia to bezpieczeństwo Tobie i innym użytkownikom portalu.

3. Możesz aktywnie współtworzyć społeczność: dodawać komentarze, dzielić się opinią z innymi użytkownikami. Jeśli jednak Twoja aktywność będzie działaniem na szkodę portalu lub będzie obraźliwa wobec pozostałych użytkowników, możemy zdecydować o jej usunięciu.

4. Możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas informacji w postaci newslettera z pomysłami na edukację ekologiczną i nowościami dotyczącymi portalu ekolandiaedu.com lub naszych partnerów związanych z tematyką szeroko pojętej edukacji ekologicznej.

5. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, klikając w link załączony w każdej wiadomości od ekolandiaedu.com. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami za pomocą maila: ekolandia.edu@gmail.com

6. Masz prawo poprawiać i zmieniać dane przekazane ekolandia.edu bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami.

7. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo skonsultować z nami wszelkie aspekty bezpieczeństwa danych w ekolandiaedu.com, skontaktuj się z nami:

Korzystając z naszej strony, akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, opisane na tej stronie.
ekolandia.edu@gmail.com


Dane osobowe

 • W przypadku rozpoczynania subskrypcji naszego newslettera konieczne będzie podanie tylko adresu e-mail

Niepodanie wymaganych danych spowoduje niemożność dokonania czynności, których dotyczyły. Pamiętaj ! Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy.

Dane osobowe, podawane przez naszych Klientów z użytkownikiem (np. fora, opinie o usługach) są widoczne jawnie dla wszystkich czytających te strony.

Dostępne nam dane osobowe naszych Klientów w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim.

Mailing marketingowy

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mailowych, osobom które zarejestrowały swoje konta w naszej bazie. E-mailing może zawierać zarówno informacje, bezpośrednio dotyczące naszej działalności  (np. promocje, nowości w ofercie), jak i te z nim nie związane (np. życzenia).

Pragniemy podkreślić, iż dokładamy wszelkich starań, aby e-mailing nie był dla naszych Klientów uciążliwy, ograniczamy jego objętość i wysyłamy go tylko gdy to konieczne. Każda taka przesyłka zawiera także specjalny link, umożliwiający rezygację z dalszego ich otrzymywania.


Odpowiedzialność

Nie bierzemy odpowiedzialności za reklamy serwisów i usług, oferowanych przez podmioty trzecie, ewentualnie pojawiające się w naszym serwisie. Przykładamy dużą wagę do ich wiarygodności, ale nie zwalnia to od uważnego ich czytania i ostrożnego korzystania z nich.

Zastrzeżenia

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające naszą stronę obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.

 

Obowiązek informacyjny zgodnie z art.13 RODO

 1. Kto przetwarza Twoje dane:
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Edukacyjne Ekolandia.edu reprezentowane przez Kornelię Cypryjańską-Perucką, mającą siedzibę w przy ul. Leśna 11, 67-200 Wilków

 2. W celu uzyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz skontaktować się z nami: adres e-mail: ekolandia.edu@gmail.com
   

 3. Cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych:
  Źródło Twoich danych:
  Twoje dane otrzymaliśmy od Ciebie podczas zapisania się do newslettera. Przetwarzanie Twoich danych pozwala nam na: komunikację.

   

 4. Komu udostępniamy Twoje dane:
  Twoje dane są przechowywane zgodnie z obowiązującym prawem. Rejestrując się na portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie i przechowywanie Twoich danych. Zapewnia to bezpieczeństwo Tobie i innym użytkownikom portalu.

   

 5. Jak długo przechowujemy Twoje dane:
  Przechowujemy Twoje dane osobowe dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Wniesienie sprzeciwu nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wniesieniem.

   

 6. Jakie są Twoje uprawnienia w zakresie przetwarzania przez nas Twoich danych:
  Respektujemy wszystkie Twoje prawa wynikające z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

  Masz prawo do żądania:

  • usunięcia Twoich danych (Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa)

  • sprostowania Twoich danych (jeśli się zmieniły lub zostały błędnie zapisane)

  • ograniczonego przetwarzania (zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe – możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych do czasu sprawdzenia prawidłowość tych danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie chcesz ich usunięcia; Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawne podstawy przetwarzania są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu)

  • przeniesienia Twoich danych (w powszechnie stosowanym ustrukturyzowanym formacie, odpowiednim dla odczytu maszynowego)


  Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)
   

© 2023 by Woman PWR. Proudly created with Wix.comTerms of Use  |   Privacy Policy